Tag Archive | "ομάδες"

Tags: , ,

Η Περιφέρεια Θεσσαλίας συγχαίρει τον Αίολο Τρικάλων, τους Ίκαρους και τους Γόμφους

Posted on 04 Ιουνίου 2020 by larisanews

Η Περιφέρεια Θεσσαλίας, ο Περιφερειάρχης Κώστας Αγοραστός και ο Αντιπεριφερειάρχης Χρήστος Μιχαλάκης συγχαίρουν θερμά τον Αίολο Τρικάλων, τους Ίκαρους Τρικάλων και τους Γόμφους για τα σπουδαία φετινά τους επιτεύγματα που πιστοποίησαν ότι η περιοχή των Τρικάλων συνεχίζει την σπουδαία παράδοση της στον χώρο του μπάσκετ.

Ο Αίολος και οι Ίκαροι την νέα σεζόν θα είναι οι πρεσβευτές του Νομού Τρικάλων στην Β’ Εθνική και ο Γ.Σ Γόμφων στην Γ’ Εθνική μετά από μεγάλη προσπάθεια που κατέβαλλαν διοικήσεις, τεχνικές ηγεσίες, παίκτες και προσωπικό των ομάδων.

Τηρώντας πιστά τους κανόνες του Ευ αγωνίζεσθε διακρίθηκαν τόσο για την απόδοση τους μέσα στα γήπεδα όσο και για την συμπεριφορά τους έξω από αυτά.

Η Περιφέρεια Θεσσαλίας θα συνεχίσει έμπρακτα να είναι στο πλευρό των Τρικαλινών ομάδων μπάσκετ στηρίζοντας τις φιλότιμες προσπάθειες τους.

 

Comments (0)

Tags: , ,

Ομάδες Παραγωγών ιδρύει ο Συν/σμός Αγροτών Θεσσαλίας ΘΕΣγη

Posted on 11 Ιουλίου 2017 by larisanews

O Συνεταιρισμός Αγροτών Θεσσαλίας ΘΕΣγη ανταποκρινόμενος άμεσα στις εξελίξεις, προχωρά στη θεσμική αναγνώριση των τεσσάρων Ομάδων Παραγωγών που ήδη λειτουργούσαν άτυπα από ιδρύσεώς του: Πρόκειται για: Ο.Π. Δημητριακών, Ο.Π. Κηπευτικών, Ο.Π. Ψυχανθών και Ο.Π. Βαμβακιού.

Ο ΘΕΣγη αξιοποιεί τη δυνατότητα που δίνει το Μέτρο 9 του Προγράμματος Αγροτικής Ανάπτυξης 2014 – 2020 και με τη διαδικασία θεσμικής αναγνώρισης των Ομάδων Παραγωγών προσφέρει ένα ακόμη σημαντικό εργαλείο στα μέλη του για ανάπτυξη της δραστηριότητάς τους και περαιτέρω αξιοποίηση των εκμεταλλεύσεών τους.

Κατόπιν προσκλήσεως του Συνεταιρισμού, συγκεντρώθηκαν οι Ειδικές Συνελεύσεις των μελών των Ομάδων Παραγωγών, εκλέχθηκαν οι διαχειριστικές επιτροπές και πλέον βρίσκεται σε εξέλιξη η σύνταξη των επιχειρηματικών σχεδίων.

Στην παρούσα φάση, ο Συνεταιρισμός αναμένει την υπουργική απόφαση που θα ορίζει τις επιτροπές αναγνώρισης στις Περιφέρειες, ώστε να υποβάλλει και τους αντίστοιχους φακέλους αναγνώρισης των Ο.Π.

Η συγκεκριμένη πρωτοβουλία του ΘΕΣγη υποστηρίζεται από την Εταιρία «Γεωργική Ανάπτυξη Α.Ε.» που έχει περισσότερα από 20 χρόνια εμπειρίας ολοκληρωμένης συμβουλευτικής υποστήριξης των παραγωγών υπό την επίβλεψη του γεωπόνου και Προέδρου της εταιρίας κυρίου Ντίνου Μπλιάτσιου.

Ο Πρόεδρος του ΘΕΣγη, Παναγιώτης Καλφούντζος, δήλωσε σχετικά: «Μέσω της διαδικασίας αυτής, η δομή του Συνεταιρισμού αποκτά πλέον και θεσμική αναγνώριση. Είναι πολλαπλά τα οφέλη τόσο σε επίπεδο οικονομικό και επενδυτικό όσο και σε επίπεδο ελέγχων και διαδικασιών για όσους επιλέξουν να ενταχθούν στις Ομάδες Παραγωγών οι οποίες καλύπτουν τους τέσσερις βασικούς τομείς αγροτικής παραγωγής της Θεσσαλίας. Ευελπιστούμε η εξέλιξη αυτή να σηματοδοτήσει την αρχή ώστε να ακολουθήσουν ακόμη περισσότεροι παραγωγοί και να υποστηρίξουν τη συστηματική προσπάθεια που γίνεται για εδραίωση του Συνεταιρισμού στην περιοχή μας».

 

Comments (0)

Tags: , ,

Έφθασε η ώρα για το 43ο κύπελλο της ΕΠΣ Τρικάλων

Posted on 17 Μαρτίου 2017 by larisanews

Διγενής Νεοχωρίου και ΑΣ Μετέωρα διεκδικούν το μεσημέρι του  Σαββάτου στις  3  στο Δημοτικό Στάδιο Τρικάλων το 43ο κύπελλο της ΕΠΣ Τρικάλων.

Οι δύο ομάδες  που πρωταγωνιστούν και στο πρωτάθλημα της Α΄ Ερασιτεχνικής  αναμένεται να προσφέρουν όμορφο θέαμα στους φιλάθλους που θα βρεθούν στο γήπεδο και να διεκδικήσουν το τρόπαιο.

Το παιχνίδι θα διευθύνει ο κ. Ευάγγελος Κοντίνος με Βοηθούς Διαιτητές τους  κ.κ. Νίκο Μανούρα και Πέτρο Κωτούλα. Τέταρτος διαιτητής θα είναι ο κ. Θανάσης Μάρκος.

Στις 1.45 θα αγωνιστούν οι προπαιδικές ομάδες των δύο φιναλίστ σε αγώνα διάρκειας μισής ώρας με διαιτητή  τον κ. Κώστα Ζιούτο.

Η ΕΠΣ Τρικάλων σε συνεργασία με την Ξεναγός Διαφημιστική αναβαθμίζει φέτος τον θεσμό και εκτός από την συνέντευξη τύπου των φιναλιστ που πραγματοποιήθηκε την Πέμπτη θα προχωρήσει και στην ανάδειξη του MVP του τελικού με την ψήφο των δημοσιογράφων ενώ ο αγώνας θα μεταδοθεί ζωντανά από το TV 10.

Στο περιθώριο του τελικού θα τιμηθούν  από πλευράς Διγενή ο Λεωνίδας Γκολίτος (πρώτος σκόρερ σε τελικούς με 2 γκολ) και ο Χρήστος Σακελλαρίου (πρώτος σε συμμετοχές με 3) και ο Σωτήρης Ντρούγιας των Μετεώρων (6 συμμετοχές και 8 γκολ).

Η είσοδος για τους φιλάθλους θα είναι δωρεάν.

 

Οι 42 προηγούμενοι τελικοί

1974-75: Πορταϊκός – Μετέωρα 0-0 (1-0 παράταση)

Σκόρερ: Δ.Κουβέλης

1975 – 76: Μετέωρα – Δήμητρα 1-0

Σκόρερ: Ντρούγιας


1976 – 77:
Κεφαλοβρυσιακός – Μεγάλα Καλύβια 1-1 (1-3 παράταση)

Σκόρερ: Ν.Τσίνας – Παπαθανασίου, Μπαζαγόρας, Παπαχρήστος

1977 – 78: Πύργος – Μετέωρα 2-2 (2-4 στα πέναλτι)

Σκόρερ: Χρυσοχόος, Γρηγορίου – Ντρούγιας, Κουτσονάσιος

1978 – 79: Κεφαλοβρυσιακός – Μετέωρα 0-3

Σκόρερ: Τσιομπίκας, Καραθανάσης, Παταβάλης

1979 – 80: Δήμητρα – Θύελλα Μεγαλοχωρίου 1-2

Σκόρερ: Μήτσιος – Παπαδημητρίου, Κοτρώτσιος

1980 – 81: Δήμητρα – Μετέωρα 1-3

Σκόρερ: Τζελής – Ευθυμίου [2], Τσιομπίκας

1981 – 82: Μετέωρα – Αστέρας Αρδανίου 9-3

Σκόρερ: Ντρούγιας [4], Δήμτσας [2], Παπανικολάου, Ευθυμίου, Κοιλούκος – Μπορμπότης, Α.Παπαχρήστος, Κωνστάντος

1982 – 83: Διγενής Νεοχωρίου – Δήμητρα 2-1

Σκόρερ: Σακελλαρίου, Γκολίτος – Τζέλης

1983 – 84: Μετέωρα – Γαρδίκι 1-1 (4-2 στην παράταση)

Σκόρερ: Ντρούγιας [2], Βακουφτσής [2] – Κουτής [2]

1984 – 85: Μετέωρα – Άρης Αγίας Μονής 2-2 (3-2 στην παράταση)

Σκόρερ: Παπανικολάου [3] – Ζήκος, Χριστάκος

1985 – 86: Άρης Αγίας Μονής – ΠΟ Γόμφων 2-1

Σκόρερ: Παζαϊτης, Καλαμποκίνης – Μπίλλας

1986 – 87: Θύελλα Μεγαλοχωρίου – Διγενής Νεοχωρίου 1-3

Σκόρερ: Βακουφτσής – Γαλάνης, Παπαευαγγέλου, Καλαντζής


1987 – 88:
Τυμφαίος – Πλάτανος 0-2

Σκόρερ: Σ.Γκούμας, Σ.Φαρμάκης

1988 – 89: Γαρδίκι – Παλιομονάστηρο 1-1 (2-1 στα πέναλτι)

Σκόρερ: Πλαστήρας – Κατράνας

1989 – 90: Διγενής Νεοχωρίου – Ερασιτέχνες ΑΟΤ 0-0 (2-0 στην παράταση)

Σκόρερ: Λ.Γκολίτος, Β.Χατζής

1990 – 91: Αστέρας Αρδανίου – Φήκη 1-0

Σκόρερ: Αγγελόπουλος

1991 – 92: ΑΕΠΑ – Γαρδίκι 1-2

Σκόρερ: Χ.Ιακωβάκης – Ξ.Πάτρας, Ι.Καμπλιώνης

1992 – 93: Αχιλλέας Μπάρας – ΑΟ Γαρδικίου 1-2

Σκόρερ: Μπαμπάνης – Καρακούσης, Πάτρας

1993 – 94: Αστέρας Αρδανίου – Γαρδίκι 1-1 (3-4 στα πέναλτι)

Σκόρερ: Ρουσιαμάνης – Τάμπος

1994 – 95: Αχιλλέας Μπάρας – Κεραυνός Βασιλικής 2-2 (3-5 στα πέναλτι)

Σκόρερ: Δ.Παπαευθυμίου, Α.Παπαευθυμίου – Καλαντζής, Βαρνακιώτης

1995 – 96: Αχιλλέας Μπάρας – Κεραυνός Βασιλικής 5-0

Σκόρερ: Μαγουλιώτης [2], Ρούσσας, Α.Παπαευθυμίου, Παπαχρήστος

1996 – 97: Ερασιτέχνες ΑΟ Τρίκαλα – Παλιόπυργος 12-1

Σκόρερ: Ρίζος [5], Σταθόπουλος [3], Οικονόμου [2], Γιδόπουλος, Λαγάρας – Κουτσάγιας

1997 – 98: Μετέωρα – Λύκοι Πινδαίων 2-1

Σκόρερ: Κωστόπουλος, Χαιταλής – Γιαννακόπουλος


1998 – 99: Λύκοι Πινδαίων
– Χρυσαυγή 5-1

Σκόρερ: Θώμος (2), Μιχαλές, Γκουγκουλής, Τσιάμης – Γκαραγκάνης


1999 – 00: Μετέωρα
– Διγενής Νεοχωρίου 2-0

Σκόρερ: Θώμος [2]


2000 – 01: Θύελλα Μεγαλοχωρίου
– Διγενής Νεοχωρίου 0-0 (Παράταση 1-0)

Σκόρερ: Β.Πατσιαλής

2001 – 02: Μετέωρα – ΑΕ Ριζώματος 2-0

Σκόρερ: Τσιούκας, Θώμος

2002 – 03: Μετέωρα – Χρυσαυγή 3-1

Σκόρερ: Τσιούκας 2, Θώμος  – Αντωνίου Χρ.ς

2003 – 04: ΑΟ Τρίκαλα – ΑΕ Φαρκαδόνας 3-0

Σκόρερ: Παπαστεριάδης, Μπαμπούρης, Α.Τσιούκας

2004 – 05: Ασκληπιός – Αχιλλέας Μπάρας 1-0

Σκόρερ: Γκίτσας

2005 – 06: ΑΕΤ – Αχιλλέας Γενεσίου 5-0

Σκόρερ: Ζαχαράκης φ.2, Μπαμπούρης 2, Χασιώτης

2006 – 07: Μετέωρα – ΑΕ Φαρκαδόνας 1-4

Σκόρερ: Πέτσας Π. – Λαγόπουλος, Λόης, Ιακωβάκης, Τσιούκας

2007 – 08: Μετέωρα – Καστράκι 2-2 (3-2 στην παράταση)

Σκόρερ: Ιακωβάκης [2], Κεχαγιάς – Φασούλας, Πρεκαντές

2008 – 09: ΑΕ Φαρκαδόνας – Καστράκι 2-1

Σκόρερ: Νικούλι, Νίττας – Τζέκος

2009-2010: Θύελλα Πετρωτού – Μετέωρα 2-2 (5-4 στα πέναλτι)

Σκόρερ: Κόκκοβας, Τασιόπουλος – Σκόνδρας, Κεχαγιάς

2010-2011: Θύελλα Πετρωτού – Μετέωρα 3-2

Σκόρερ: Δ.Τεντολούρης, Καμπάσης, Καραϊσκος – Α.Σκρέκας, Γ.Σκρέκας

2011-2012: Μετέωρα – Μεγάλα Καλύβια 2-2 (στα πέναλτι 4-5)

Σκόρερ: Κουβελάς, Γραβάνης – Σκουφάς, Νικολούσιος

2012-2013: ΑΟ Τρίκαλα – ΑΕΤ 0-0 (1-0 στην παράταση)

Σκόρερ: Κεφαλάς

2013-2014: Μετέωρα – Αχιλλέας Μπάρας 3-0

Σκόρερ: Βουλτσίδης, Σαμούτης, Κεραμάς

2014-2015: Δήμητρα – Μετέωρα 1-1 (8-7 στα πέναλτι)

Σκόρερ: Κωτούλας – Βουλτσίδης

2015-2016: ΑΕ Φαρκαδόνας – Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου 2-0

Σκόρερ: Μηνάς, Ετόφ

(*) Τα στοιχεία είναι από το αρχείο του Θ. Αλεξιάδη

 

Τα Μετέωρα ο πολυνίκης του θεσμού

Η ομάδα των Μετεώρων έχει κατακτήσει τα περισσότερα κύπελλα, 13, ενώ έχει βρεθεί συνολικά 18 φορές σε τελικό. Ακολουθούν Γαρδίκι με 4 κατακτήσεις  και Νεοχώρι, Φαρκαδόνα με 3.

Αναλυτικά η λίστα των τροπαιούχων:

13 κύπελλα: Μετέωρα

4 κύπελλα: ΑΟ Γαρδικίου

3 κύπελλα: Διγενής Νεοχωρίου, ΑΕ Φαρκαδόνας

2 κύπελλα: ΑΟ Τρίκαλα, Μεγάλα Καλύβια, Θύελλα Μεγαλοχωρίου, Θύελλα Πετρωτού

1 κύπελλο: Πορταϊκός, Αγ. Μονή, Πλάτανος, Αστέρας Αρδανίου, Κεραυνός Βασιλικής, Αχιλλέας Μπάρας, Ερασιτέχνες ΑΟΤ, Λύκοι Πινδαίων, Ασκληπιός, ΑΕΤ, Δήμητρα

 

Comments (0)

Tags: , ,

Όλα έτοιμα για το 43ο κύπελλο της ΕΠΣ Τρικάλων

Posted on 14 Μαρτίου 2017 by larisanews

Δυο ιστορικές ομάδες του Νομού , ο Διγενής Νεοχωρίου και ο ΑΣ Μετεωρα θα διεκδικήσουν  το  Σάββατο 18 Μαρτίου  και  ώρα 3  το  μεσημέρι  το 43ο  κύπελλο της ΕΠΣ Τρικάλων στο Δημοτικό Στάδιο Τρικάλων.

Η  ΕΠΣ Τρικάλων σε  συνεργασία με  την  Ξεναγός Διαφημιστική αναβαθμίζει

φέτος   τον  θεσμό  προχωρώντας  σε   μια  σειρά  καινοτομιών  προκειμένου  να  του

αποδώσει την αίγλη που του αρμόζει.

Την Πέμπτη 16 Μαρτίου και ώρα 12:30 θα πραγματοποιηθεί συνέντευξη τύπου

στο  Ξενοδοχείο   Ντίνας  όπου  θα  μιλήσουν  οι  προπονητές   και  αρχηγοί  των  δυο

φιναλίστ μαζί με εκπρόσωπο της ΕΠΣ Τρικάλων στα τοπικά ΜΜΕ.

Για   πρώτη  φορά  τελικός   της  ΕΠΣ  Τρικάλων  θα  μεταδοθεί  ζωντανά  από

τηλεοπτικό  κανάλι και συγκεκριμένα από το ΤV 10 ενώ στην συνέχεια θα μεταδοθεί

και σε μαγνητοσκόπηση.

Μια  ακόμη  καινοτομία  αποτελεί  το  γεγονός  ότι  οι  εκπρόσωποι  του τύπου

που  θα  καλύψουν  τον  αγώνα θα ψηφίσουν για την  ανάδειξη του MVP του τελικού ο οποίος και θα βραβευτεί πριν την απονομή των κυπέλλων.

Επίσης  θα γινουν και ειδικές βραβεύσεις σε ποδοσφαιριστές του παρελθόντος

των δυο ομάδων με τις περισσότερες συμμετοχές και γκολ σε τελικούς.

Η είσοδος για όλους στον τελικό του Σαββάτου θα είναι δωρεάν.

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments (0)

Tags: , ,

Επιτυχίες για όλες τις ομάδες της Α.Ε.Τ

Posted on 13 Ιουλίου 2016 by larisanews

AET3Με μεγάλη επιτυχία διεξήχθη το Σαββατοκύριακο 18-19 Ιουνίου το θερινό Πρωτάθλημα των προαγωνιστικών κατηγοριών στο ανοιχτό κολυμβητήριο του Βόλου.

Σ’ αυτό το  Πρωτάθλημα συμμετείχαν 16 σύλλογοι, το σύνολο των συλλόγων δηλαδή, της περιφέρειας Θεσσαλίας  με περισσότερες από 500 συμμετοχές αθλητών-τριων. Πρόκειται για τον τελευταίο σταθμό μίας σειράς αγώνων που για τη συγκεκριμένη κατηγορία ξεκινούν στο τέλος του Νοέμβρη.

Από τον αγώνα αυτό δε θα μπορούσε να απουσιάζει το κολυμβητικό τμήμα της Α.Ε.Τ. το οποίο με μία πολυπληθή αποστολή 48 αθλητών-τριων εντυπωσίασε κατακτώντας 8 μετάλλια, μπαίνοντας στις περισσότερες οκτάδες και επιτυγχάνοντας πολλά ατομικά ρεκόρ.

Την επόμενη μέρα, Κυριακή 19 Ιουνίου, στο ίδιο κολυμβητήριο διεξήχθη και η τελευταία ημερίδα για την αγωνιστική κατηγορία, όπου με την Σπανού Αριστέα να πιάνει το όριο για το Πανελλήνιο στην τελευταία κούρσα, η αγωνιστική ομάδα της Α.Ε.Τ. ενισχύθηκε σε δυναμική, κλείνοντας έτσι με τον καλύτερο τρόπο τη χρονιά.

AET2Επιπλέον αναφορά θα πρέπει να γίνει και στη συμμετοχή τριών μικρών αθλητών της ομάδας – 8 ετών – οι οποίοι συμμετείχαν για πρώτη φορά σε επίσημους αγώνες στις αρχές του ίδιου μήνα στη Λάρισα, κάνοντας περήφανους τόσο τους γονείς τους όσο και το αγωνιστικό τμήμα της Α.Ε.Τ., το οποίο συνεχώς ενισχύεται με νέους αθλητές.

Τέλος να υπενθυμίσουμε ότι στις 14 Ιουλίου  στο Βόλο ανοίγει η αυλαία για το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παγκορασίδων – Παμπαίδων ΑΒ όπου η Α.Ε.Τ. θα συμμετάσχει με 7 αθλητές- τριες, ενώ στις 21-24 Ιουλίου θα διεξαχθεί το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων – Νεανίδων – Παίδων – Κορασίδων στην Θεσσαλονίκη με την συμμετοχή 4 αθλητών -τριων της Α.Ε.Τ. Σε όλους τους αθλητές της αγωνιστικής ομάδας ευχόμαστε καλή δύναμη και καλή επιτυχία στην τελευταία φάση της φετινής αγωνιστικής περιόδου.

Κλείνοντας ένα μεγάλο ευχαριστώ και τα θερμά συγχαρητήρια σε όλους τους γονείς, που συνόδευσαν σε όλους τους αγώνες και εμψύχωσαν  τους αθλητές – τριες, αλλά και στους προπονητές  της ομάδας Βάνα Κλωτσοτήρα-Καΐκη, Γιώργος Καραΐσκος και Σοφία Ξάνθη.

 

Για πληροφορίες απευθυνθείτε στα τηλέφωνα : Βάνα Κλωτσοτήρα-Καΐκη 6937405710, Γιώργος Καραΐσκος 6977247046 και Σοφία Ξάνθη 6972603585

 

 

Αναλυτικά τα αποτελέσματα :

 

ΑΓΩΝΕΣ  8 ΕΤΩΝ   ΛΑΡΙΣΑ

 

ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

2ος 50m  ΕΛΕΥΘΕΡΟ

 

ΚΟΥΤΣΑΓΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

6ος 50m  ΠΡΟΣΘΙΟ

 

ΓΙΩΤΟΥ ΣΤΕΛΙΝΑ

6η 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

 

 

ΑΓΩΝΕΣ  ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΚΗΣ  9-10-11-12 ΕΤΩΝ   ΒΟΛΟΣ

 

12 ΕΤΩΝ

 

ΔΡΟΣΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

2ος 50m     ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

2ος 100m   ΠΡΟΣΘΙΟ

2ος 200m   Μ. ΑΤΟΜΙΚΗ

 

ΚΑΛΟΓΡΑΝΑΣ ΜΑΡΙΟΣ

2ος 800m  ΕΛΕΥΘΕΡΟ

6ος 200m   Μ. ΑΤΟΜΙΚΗ

9ος 50m    ΕΛΕΥΘΕΡΟ

 

ΚΟΥΤΣΑΓΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

4ος 200m   ΕΛΕΥΘΕΡΟ

4ος 100m   ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

6ος 50m     ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

 

ΚΑΛΟΓΡΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4ος 50m     ΠΡΟΣΘΙΟ

5ος 100m   ΠΡΟΣΘΙΟ

6 ος 200m   ΠΡΟΣΘΙΟ

 

ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 

5η 50m     ΠΡΟΣΘΙΟ

5η 100m   ΠΡΟΣΘΙΟ

 

ΜΠΑΜΠΑΝΑΡΑ ΕΛΠΙΔΑ

7η 50m       ΕΛΕΥΘΕΡΟ

11η 100m   ΕΛΕΥΘΕΡΟ

11η 100m   ΥΠΤΙΟ

 

ΛΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

11η 100m   ΠΡΟΣΘΙΟ

13η 50m   ΠΡΟΣΘΙΟ

 

ΜΠΙΑ ΙΩΑΝΝΑ

12η 100m ΥΠΤΙΟ

15η 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

16η 50m   ΠΡΟΣΘΙΟ

 

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

17η 50m   ΠΡΟΣΘΙΟ

19η 100m   ΕΛΕΥΘΕΡΟ

 

 

 

 

 

 

11ΕΤΩΝ

 

ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΕΛΕΝΗ

1η 50m    ΕΛΕΥΘΕΡΟ

3η 100m  ΕΛΕΥΘΕΡΟ

3η 50m    ΥΠΤΙΟ

 

ΜΠΟΥΓΛΑ ΧΡΥΣΑ

6η  50m    ΕΛΕΥΘΕΡΟ

7η  50m    ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

9η 100m   ΠΡΟΣΘΙΟ

 

ΚΑΛΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

8η    50m     ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

10η 200m   ΕΛΕΥΘΕΡΟ

11η 100m   ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

 

ΜΠΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

10η 100m   ΥΠΤΙΟ

12η 100m   ΕΛΕΥΘΕΡΟ

15η 100m   ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

 

ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

10ος  100m   ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

16ος  100m   ΕΛΕΥΘΕΡΟ

17ος  50m     ΕΛΕΥΘΕΡΟ

 

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ

10η 100m   ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

 

ΤΟΖΑΡΟΥ ΕΛΕΝΗ

13η 50m   ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

19η 50m   ΕΛΕΥΘΕΡΟ

 

ΧΑΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

16η 100m   ΕΛΕΥΘΕΡΟ

17η 100m   ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 ΕΤΩΝ

 

ΠΕΤΤΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 

5η 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

5η 200m Μ. ΑΤΟΜΙΚΗ

 

ΜΠΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

6ος    50m     ΥΠΤΙΟ

17ος  50m     ΕΛΕΥΘΕΡΟ

 

ΜΠΟΥΓΛΑ ΝΑΤΑΛΙΑ

8η 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

9η 100m ΠΡΟΣΘΙΟ

 

ΚΥΡΙΤΣΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

8η 100m ΠΡΟΣΘΙΟ

16η 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

 

ΝΤΟΝΤΗ ΜΑΡΙΑ ΛΟΥΙΖΑ 

8η 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

22η 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

 

ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

10ος    50m     ΥΠΤΙΟ

25ος    50m     ΕΛΕΥΘΕΡΟ

 

ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

13ος    50m     ΥΠΤΙΟ

28ος    50m     ΕΛΕΥΘΕΡΟ

 

ΦΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

14ος    50m     ΥΠΤΙΟ

24ος    50m     ΕΛΕΥΘΕΡΟ

 

ΤΣΑΓΚΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

15η 50m ΥΠΤΙΟ

17η 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

 

ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

16η 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

24η 50m ΥΠΤΙΟ

 

ΚΡΑΛΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

18η 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

22η 50m ΥΠΤΙΟ

 

 

 

 

 

 

9 ΕΤΩΝ

 

ΚΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

3ος 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

8ος 50m   ΕΛΕΥΘΕΡΟ

 

ΧΑΨΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

6η 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

11η 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

 

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

6η 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

16η 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

 

ΛΙΑΚΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

7ος 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

16ος 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

 

ΤΖΟΥΡΤΖΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

9ος 50m     ΠΡΟΣΘΙΟ

10ος 50m ΥΠΤΙΟ

 

ΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

11η 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

21η 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

 

ΦΟΥΤΣΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

12ος 50m ΥΠΤΙΟ

16ος 50m     ΠΡΟΣΘΙΟ

 

ΛΑΝΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 

12ος 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

18ος 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

 

ΚΑΨΑΛΗ ΕΛΕΩΝΟΡΑ ΗΛΕΚΤΡΑ

14η 50m ΥΠΤΙΟ

23η 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

 

ΤΣΙΤΣΟΥΛΑ ΕΥΑ

17η 50m ΥΠΤΙΟ

17η 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

 

ΣΤΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

18ος 50m ΥΠΤΙΟ

25ος 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

 

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

18ος 50m     ΠΡΟΣΘΙΟ

 

ΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

25ος 50m ΥΠΤΙΟ

 

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

26ος 50m ΥΠΤΙΟ

 

ΛΑΛΑ ΕΥΓΕΝΙΑ

26η 50m ΥΠΤΙΟ

28η 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

 

ΝΤΟΥΒΛΗ ΑΝΝΑ

27η 50m ΥΠΤΙΟ

27η 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

 

ΤΟΖΑΡΟΣ ΘΕΟΛΟΓΗΣ

28ος 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

 

ΤΣΑΓΚΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ

28η 50m ΥΠΤΙΟ

29η 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

 

ΤΖΙΩΚΑ ΕΥΓΕΝΙΑ

29η 50m ΥΠΤΙΟ

 

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

30η 50m ΥΠΤΙΟ

Comments (0)

Οκτώβριος 2020
Δ Τ Τ Π Π Σ Κ
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031